Slika
Tuzla, 14.02.2016.

1. OPEN KARATE TURNIR „VALENTINOVO“ TUZLA

DATUM ODRŽAVANJA: 14.2.2016. godine ( nedjelja) MJESTO ODRŽAVANJA: UNIVERZITETSKA DVORANA U TUZLI ORGANIZATOR: KARATE KLUB „DO“- TUZLA

21.01.2016 12:24

                                                            

 

 

1.      OPEN KARATE TURNIR „VALENTINOVO“ TUZLA

 

 

 

UNIVERZITETSKA DVORANA TUZLA

14.2.2016. GODINE

1. OPEN KARATE TURNIR „VALENTINOVO“ TUZLA

 

DATUM ODRŽAVANJA: 14.2.2016. godine ( nedjelja)

MJESTO ODRŽAVANJA: UNIVERZITETSKA DVORANA U TUZLI

ORGANIZATOR: KARATE KLUB „DO“- TUZLA

 

OPŠTI USLOVI:

 

- Broj takmičara iz jednog kluba nije ograničen

-Nastupit mogu svi klubovi iz Bosne i Hercegovine kao i ostalih država koji su članovi WKF-a

- Takmičari moraju imati na dan takmičenja uredan ljekarski pregled i osiguranje

- Podaci o takmičarima se dokazuju javnim ispravama,takmičarskom knjižicom, karate pasošem i sl.

-Organizator zadržava pravo da promijeni,spoji ili izostavi pojedine kategorije na dan takmičenja.

- Na parket mogu ući samo treneri klubova sa urednom sportskom opremom ( patike , trenerka I trenerskom akreditacijom)

-Svi takmičari moraju nastupati sa propisanom plavom i crvenom opremom i sigurnosnim štitnicima za grudi i zube.

-Svi takmičari nastupaju na vlastitu odgovornost

 

PRAVILA:

 

Pravila WKF modifikovana

-U katama ekipno nije dozvoljen mix tim.

-Takmičari mogu nastupiti i u jednoj starijoj kategoriji u katama

-Bijeli i žuti pojas(neslužbene kategorije-šampioni i šampionke)rade Taiki yoko Shodan i Heian Shodan,kategorije od MKŠ0 do MKŠ3 i od DKŠ0 do DKŠ3,takodje mogu ponavljati istu katu.Za ove kategorije dostavite i godišta kako bi smo mogli ista posložiti.

- U kategoriji  kate ŠAMPIONI i ŠAMPIONKE svi učesnici osvajaju medalje i diplome.

-Službene kategorije se dijele u tri nivoa u ovisnosti od godina i pojaseva

1 nivo (žuti,oranž,crveni),sve kate Heian bez ponavljanja,sem potrebe za drugi krug

2 nivo (zeleni ,plavi) sve kate Heian,Bassai Dai,Kanku Dai bez ponavljanja

3 nivo (ljubičasti smedji,smedjecrni)kate po izboru bez ponavljanja

-Za uzrasne kategorije od 12 godina pa na dalje važe pravila WKF-a.

 

 

PRAVILA BORBE:

Borbe za djecu do 12 godina traju 1minutu

Borbe za djecu 12 i 13 godina traju 1,5 minutu

Za kadete, juniore i seniore važe WKF pravila

 

NAGRADE:

- Takmičari koji u svojoj kategoriji osvoje 1.-3. mjesta dobiće medalje i diplome.

- Pehar za najuspješniji klub

- Pehar za najuspješnijeg takmičara

- Pehar za najuspješniju takmičarku

- Pehar za najuspješnijeg trenera

- Pehar za najboljeg seniora-The Best Male Senior + novčana nagrada (svi prvaci po  

  kategorijama rade borbe svaki sa svakim)

- Pehar za najbolju seniorku - The Best Female Senior + novčana nagrada (sve prvakinje po

  kategorijama rade borbe svaka sa svakom)

NAPOMENA:

Domaćin se boduje, ali ne ulazi u konkurenciju za najuspjesniji klub.

Kalendar aktivnosti za 2016. godinu

Broj:100- int/16

Dana:19.01.2016.god.

 

 

 

                                         SPISAK LICENCIRANIH ISPITIVAČA  2015-2017.GOD.

 

 

 

A – LISTA- INSTRUKTORI

 

RB

L

ISPITIVAČ

KARATE KLUB

MJESTO

Važnost licence

 

 

 

 

 

2015

2016

2017

1

A

ĐOZO NEDŽIB

STARI GRAD

SARAJEVO

2015

2016

2017

2

A

FEJZIĆ MIRSAD

FORMA

TUZLA

2015

2016

2017

3

A

GEC MUJO

ŠOTOKAN

SARAJEVO

2015

2016

2017

4

A

KRAJIŠNIK ENES

ORHIDEJA

N. TRAVNIK

2015

2016

2017

5

A

REDŽIĆ NESIB

FUTURA

BUGOJNO

2015

2016

2017

6

A

ĆUPINA SUAD

BOSNA

SARAJEVO

2015

2016

2017

7

A

POTUR RAMIZ

ILIDŽA

ILIDŽA

2015

2016

2017

A1 - LISTA

 

RB

L

ISPITIVAČ

KARATE KLUB

MJESTO

Važnost licence

 

 

 

 

 

2015

2016

2017

1

A1

BEKRIĆ ENVER

1 MART

SREBRENIK

2015

2016

X

2

A1

GEC AZRA

NOVO SARAJEVO

SARAJEVO

2015

2016

2017

3

A1

HALILOVIĆ MEHMED

SENSEI

TURIJA

2015

2016

2017

 

A1

ŠIMUNOVIĆ LUKA

USORA

USORA

2015

2016

2017

4

A1

AHMETOVIĆ ENES

ILIDŽA

ILIDŽA

2015

2016

X

5

A1

HALILOVIĆ VELIJA

BOŠNJAK

KONJIC

2015

2016

X

6

A1

TABAKOVIĆ BEGO

BOSNA

BRČKO

X

2016

2017

A2 – LISTA

 

RB

L

ISPITIVAČ

KARATE KLUB

MJESTO

Važnost licence

 

 

 

 

 

2015

2016

 

1

A2

BAŠIĆ ALMIR

ISKRA

BUGOJNO

2015

2016

X

2

A2

BEŠIĆ NIJAZ

SAMURAJ

BRČKO

2015

2016

2017

3

A2

ŠEČIĆ AHMED

ORHIDEJA

N. TRAVNIK

X

2016

2017

4

A2

DELIĆ ELBINA

1 MART

SREBRENIK

2015

2016

X

5

A2

IBRAHIMOVIĆ SAMIR

LAVOVI

MIRIČINA

X

2016

2017

 

 

 

 

B – LISTA

 

RB

L

ISPITIVAČ

KARATE KLUB

MJESTO

Važnost licence

 

 

 

 

 

2015

2016

 

1

B

HUREMOVIĆ EDHEM

DO

TUZLA

2015

2016

X

2

B

KOVAČEVIĆ JASMIN

FORMA

TUZLA

2015

2016

2017

3

B

MEKIĆ SEAD

BUNKAI

ILIJAŠ

2015

2016

X

4

B

MURATOVIĆ SELMIN

1 MART

SREBRENIK

2015

2016

X

5

B

MANDŽUKA MIRALEM

STARI GRAD

SARAJEVO

2015

2016

X

6

B

DELIBEGOVIĆ SEJDINA

TRIUMF

TUZLA

2015

X

X

7

B

TELALOVIĆ HASIB

EMPI

MAGLAJ

2015

2016

X

8

B

MEHIĆ BRAJKO

BOSNA

BRČKO

2015

2016

X

9

B

POTUR NERMIN

TRNOVO

TRNOVO

2015

2016

X

C – LISTA

 

RB

L

ISPITIVAČ

KARATE KLUB

MJESTO

Važnost licence

 

 

 

 

 

2015

2016

2017

1

C

REDŽIĆ AID

FUTURA

BUGOJNO

2015

2016

X

2

C

SELMA KOVAČEVIĆ

SENSEI

TURIJA

2015

2016

X

3

C

OPERTA MIRSADA

VAREŠ

VAREŠ

2015

X

X

4

C

KREŠIĆ ANTO

DO

TUZLA

2015

2016

X

5

C

KOVAČ ARMIN

VEZIR

TRAVNIK

2015

2016

X

6

C

SELMAN ARNES

VEZIR

TRAVNIK

2015

2016

X

7

C

KEŠO ARMIN

ŠOTOKAN

SARAJEVO

2015

2016

X

8

C

ISMIĆ ALMIR

HADŽIĆI

HADŽIĆI

2015

2016

2017

9

C

VILIĆ  SENAD

BUDO

CAZIN

2015

X

X

10

C

KAPETANOVIĆ ARMIN

TRIUMF

TUZLA

2015

X

X

11

C

KRAJIŠNIK BELMA

ORHIDEJA

N. TRAVNIK

2015

X

X

12

C

PORČIĆ MELISA

BUDO

CAZIN

2015

X

X

13

C

HADŽIĆ MINELA

1 MART

SREBRENIK

2015

2016

2017

14

C

HALILOVIĆ HARIS

BOŠNJAK

KONJIC

2015

2016

X

15

C

SOFTIĆ LEJLA

SENSEI

TURIJA

2015

2016

X

16

C

ADELA MEMIĆ

STARI GRAD

SARAJEVO

2015

2016

2017

17

C

ADIN OSMANOVIĆ

SENSEI

TURIJA

2015

2016

2017

18

C

KLEBIĆ INDIR

BOSNA

BRČKO

2015

2016

X

19

C

BURAJIĆ MAIDA

EMPI

MAGLAJ

2015

2016

X

20

C

KIŠIĆ DŽEVADA

DO

TUZLA

2015

2016

2017

21

C

MUHIĆ ARMIN

ILIDŽA

ILIDŽA

2015

2016

X

22

C

DŽUHO ELVEDIN

ILIDŽA

ILIDŽA

2015

2016

X

23

C

MURANOVIĆ EMINA

SENSEI

TURIJA

 

2016

2017

                                                                                                                         KOMESAR

Sarajevo, 19.01.2016.god                                  M.P                          KOMISIJE ZA ZVANJA:

                                                                                                              _____________________

                                                                                                                  Mehmed Halilović  

0 0